Czym charakteryzuje się wysokiej jakości bańka antycellulitowa?


Profesjonalne bańki antycellulitowe są doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą rozwiązać problem z pomarańczową skórką. Dzięki masażowi można nie tylko poprawić jędrność skóry, ale również zmniejszyć widoczność cellulitu.

Jak to działa?

Bańka antycellulitowa zasysa skórę, dzięki czemu można wykonać profesjonalny masaż pod ciśnieniem. Głównym zadaniem masażu jest pobudzenie krążenia i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu. Możliwe jest to do osiągnięcia poprzez rozbicie poszczególnych komórek tłuszczowych. Dzięki bańce antycellulitowej można tak naprawdę wykonać rewelacyjny drenaż limfatyczny, który doskonale uelastycznia i ujędrnia skórę.

Jaką bańkę antycellulitową wybrać?

Aby wykonać profesjonalny masaż, należy postawić oczywiście na porządną bańkę. Do wyboru są klasyczne bańki w kształcie kubeczka, jak i również modele z charakterystycznym wcięciem. Jeżeli chodzi o sam materiał, to bańka antycellulitowa powinna być wykonana z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego. Nieco tańszym wyborem jest silikon spożywczy, który także może pochwalić się dobrymi parametrami użytkowymi. Warto zadbać także o to, aby bańka antycellulitowa posiadała specjalne wcięcia, dzięki którym bez problemu będzie można je złapać dłonią. W sklepach dostępne są gotowe zestawy baniek antycellulitowych. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wybrać pojedyncze modele. Większe bańki doskonale nadają się do masowania pośladków i ud. Najmniejsze bańki wykorzystywane są z kolei do masowania brzucha albo ramion.