Pędzel Hakuro H79 – uniwersalny produkt do nakładania cieni


Produkt wykonany z najbardziej popularnego materiału do malowania oczu, czyli z włosia koziego. Posiada opływowy i lekko spłaszczony kształt. Góra naturalnego włosia poddana jest lekkiemu skłębieniu, dzięki czemu precyzyjne nakładanie cieni jest ułatwione. Końcówka włosia została lekko przycięta oraz wycieniowana na kształt tzw. puchacza. Za sprawą zaokrąglonych i miękkich brzegów, pędzelek używany jest podczas wielu faz tworzenia makijażu. Trzonek pędzla stanowi naturalne drewno, dzięki czemu nie ulega szybkiemu zniszczeniu, uszkodzeniu czy zarysowaniu.


Pędzel Hakuro h79 sprawdza się do nakładania cieni zarówno na całą powiekę, jak i również doskonale radzi sobie z blendowaniem . umożliwia skuteczne roztarcie cieni, a także łączenie ze sobą kolorów bez pozostawiania nieestetycznych smug i niedoskonałości. Za sprawą gęstego włosia aplikacja produktu jest znacznie ułatwiona w załamaniu powieki oraz od zewnętrznej strony oka. Pędzel można wykorzystywać także do rozcierania kreski w celu uzyskania efektu „smokey eye”. Hakuro H79 sprawdza się także podczas dozowania produktów o konsystencji płynnej, takich jak korektor, w newralgicznych miejscach twarzy – w okolicach oczu i na powiekach.


Wysoka jakość pędzla Hakuro H79 sprawia, że produkt nie pozostawia włosia na skórze, a także nie ulega odkształceniu. Jest łatwy w utrzymaniu czystości. Po umyciu i wysuszeniu powraca do pierwotnego kształtu. Hakuro H79, to pędzel dedykowany profesjonalnym makijażystkom, jak i mniej doświadczonym osobom.