Jak działają produkty z serii Eveline Glycol Therapy?


Każda kobieta marzy o cerze doskonałej, bez zaskórników, czy zmarszczek. Na rynku jest wiele kosmetyków, które pomagają walczyć z niedoskonałościami skóry. Wśród nich znajduje się seria Eveline Glycol Therapy,

Jak działają produkty z serii Eveline Glycol Therapy?

Kosmetyki z serii Eveline Glycol Therapy są stosowane do walki z niedoskonałościami skóry. Poprawiają one skutecznie wygląd skóry, zwężają pory i ograniczają wydzielanie sebum. Niwelują przebarwienia, a także zmiany pigmentacyjne.

Z czego składa się seria Eveline Glycol Therapy?

Seria Glycol Therapy składa się z peelingu, toniku i serum, a także kremu przeciw zmarszczkom. Peeling enzymatyczny jest olejkowy i zawiera 2 procent kwasu glikolowego. Dzięki zawartości olejków pozostałości makijażu rozpuszczają się, a martwy naskórek delikatnie się złuszcza. Po zastosowaniu peelingu twarz jest wyraźnie odświeżona, oczyszczona i gładka w dotyku.
Tonik z tej serii ma aż 5 procent kwasu mlekowego i glikolowego. Aby go użyć nie potrzeba wacików. Wystarczy wklepać go delikatnie rękami w skórę twarzy.
Serum z Eveline Glycol Therapy ma również pięć procent i doskonale nawilża i wygładza skórę, przy czym się nie lepi.
Kolejnym produktem w walce z niedoskonałościami cery jest krem korygujący przeciw zmarszczkom. Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Nawilża, odżywia skórę twarzy, przynosi skórze ukojenie. Pozostawia na twarzy delikatny, prawie niewyczuwalny tłusty film.
Wszystkie kosmetyki z tej serii maja bardzo ładną szatę graficzną i nadają się idealnie na prezent.