Avene kosmetyki – wiedza z natury

woda termalna od Avene - jeden z podstawowych kosmetyków marki

Zdrowa, zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba dla ciała. Jako zewnętrzny organ jest ona nieustannie wystawiona na działanie czynników takich jak na przykład wiatr, słońce, temperatura. Aby nie utraciła ona swojego wyjątkowego blasku, warto pamiętać o jej prawidłowej pielęgnacji, uwzględniającej wszystkie potrzeby skóry.

Kosmetyki Avene — siła czerpana z naturalnego źródła

Marka Avene oferuje swoje produkty od 30 lat. Bazując na niezwykłych właściwościach wody termalnej Avene, naukowcy z francuskiego laboratorium stworzyli różne linie pielęgnacyjne, które zapewnią ochronę skórze wrażliwej i podatnej na czynniki zewnętrzne. Kosmetyki Avene uwzględniają w swoich recepturach potrzeby każdego typu skóry, niezależnie od wieku. Nie jest istotne to, czy ciało potrzebuje nawilżenia, regeneracji czy może intensywnego odżywienia. Produkty Avene sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom i wydobędą na światło dzienne zdrowo wyglądające piękno.

Avene kosmetyki — nie tylko pielęgnacja

Czerpiąc z bogatego źródła wody termalnej Avene, stworzono niezwykle delikatne, a jednak bogate produkty, które przeznaczone są nie tylko do pielęgnacji. Wśród oferowanych przez Avene kosmetyków, znajdują się także te przeznaczone do wykonywania makijażu. Podobnie jak linie pielęgnacyjne produkty takie jak puder, fluid, korektor czy tusz do rzęs są specyfikami, które nie tylko mają wpływ na ogólną kondycję skóry, ale dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników nie narażają jej na podrażnienia czy wystąpienie alergii.