Linia profesjonalnych kosmetyków Oblepikha Siberica

oblepikha siberica

Rosnące zainteresowanie markami naturalnymi w Polsce wpłynęło na powiększenie rynku kosmetycznego, dzięki czemu docierają do nas zagraniczne marki, które w swoich kosmetykach bazują na regionalnych składnikach. W ten sposób powstała linia profesjonalnych kosmetyków Oblepikha Siberica Professional do domowej pielęgnacji ciała i włosów. Są to wielokrotnie nagradzane kosmetyki, które swoje właściwości zawdzięczają unikalnym dodatkom i czystym składom, wykorzystującym wyłącznie organiczne składniki.

Moc różnorodnych ziół

Oblepikha Siberica to seria kosmetyków marki Natura Siberica. Produkty te powstały z szacunku do dzikiej i tradycyjnej kultury Syberii, jest to hołd oddany występującym tam lokalnym produktom i ziołom. Marka zdobyła liczne nagrody, m.in. Best of Beauty portalu Allure oraz Beauty Challenger Awards w Paryżu. Linia profesjonalna Oblepikha Siberica zawiera w swoich produktach mocno skoncentrowane formuły, o dużo silniejszym działaniu niż serie podstawowe. Jednym z wyróżnionych składników jest właśnie oblepikha – czyli olej z rokitnika. Rokitnik występujący na Syberii ma 15 razy więcej witaminy C niż cytrusy oraz jedne z najwyższych stężeń polifenoli. Polifenole to związki chemiczne wykazujące intensywne działanie antyoksydacyjne. Oznacza to, że niwelują niekorzystne działanie wolnych rodników usuwając ich nadmiar, w rezultacie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu. W składzie serii znajdziemy również: olejek z sosny syberyjskiej, ekstrakt z malin czy z nasion lnu. Dzięki tym produktom klienci mają możliwość skorzystania z wiedzy zielarskiej rdzennych mieszkańców Syberii bez wychodzenia z domu.

Holistyczne podejście do pielęgnacji

Kosmetyki z serii Oblepikha Siberica przeznaczone są dla osób, które w swojej codziennej pielęgnacji poszukują produktów naturalnych, o widocznym działaniu. Wszystkie elementy serii powstały w zgodzie z naturą, a składniki wykorzystywane do produkcji są zbierane ręcznie, przez co nie niszczy się ich naturalnego środowiska. Zarówno opakowania jak i składy są ekologiczne, a produkt może byś stosowany przez wegan.

Seria składa się z:

-mleczka oraz masła do ciała, które intensywnie odżywiają i nawilżają skórę,

-mydła w płynie do częstego stosowania, które dba o naturalną barierę ochronną skóry,

-antystresowej soli do kąpieli, 

-peelingów do ciała oraz skóry głowy, powstałych na bazie hydrolatu z rokitnika,

-szamponów do różnych rodzajów włosów,

-olejku na końcówki włosów oraz odbudowującego włosy zniszczone,

-naturalnego płynu do kąpieli oraz żelów pod prysznic,

-odżywki do włosów w sprayu oraz wersji klasycznej, ułatwiającej rozczesywanie i układanie włosów,

-maski do włosów z dodatkiem marokańskiego oleju argonowego,

-kremu do rąk oraz stóp

https://naturasiberica.com.pl/pl/series/oblepikha-siberica-professional-55.html

Kosmetyki te są idealne dla całej rodziny, która doceni produkty ekologiczne powstałe z naturalnych surowców. Efekty serii są sprawdzone i doceniane przez klientów z całego świata, miedzy innymi Moskwy, Hongkongu oraz Czarnogóry, gdzie marka na swoje sklepy firmowe. Razem z Oblepikha Siberica klienci mogą zwiększyć swoja świadomość związaną z używanymi na co dzień kosmetykami i zmienić swoją rutynową pielęgnację na lepszą, która znacząco wpłynie na kondycję skóry oraz włosów. Kosmetyki Natura Siberica są także doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent, z uwagi na swoją intrygującą szatę graficzną. Wszystkie butelki i tuby serii prezentują się bardzo oryginalnie, a żywe kolory i tradycyjne wzory przykuwają wzrok, na długo zapadając w pamięć. Dodatkowo produkty wyróżnia zapach, który łączy w sobie aromaty niespotykane w naszym regionie.