Bioelixire – polskie kosmetyki dla zdrowych włosów

BIOELIXIRE

Bioelixire to polska firma, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości kosmetyków do włosów w atrakcyjnej cenie. Dzięki naturalnym składnikom takim jak olejek jojoba czy z czarnuszki odżywiają one włosy i zapewniają ochronę przed zniszczeniem, nawet podczas stylizacji w wysokiej temperaturze. 

Naturalne kosmetyki do włosów – ratunek dla suchych i zniszczonych końcówek

Odżywki i szampony marki Bioelixire dzięki zastosowaniu naturalnego jedwabiu oraz roślinnych ekstraktów skutecznie reperują zniszczone włosy, jednocześnie zapewniając im odpowiednią ilość witamin i minerałów. Twoje włosy pozbawione są blasku i szybko się łamią? A może zależy ci na zwiększeniu objętości cienkich i delikatnych pasm? Najnowocześniejsza technologia wykorzystana w produkcji kosmetyków Bioelixire pozwoli rozwiązać wszelkie problemy z włosami gwarantując zjawiskową fryzurę o każdej porze.

bioelixire szampon

Bioelixire – naturalne składniki dla każdegotypu włosów

Do najważniejszych składników wykorzystywanych w kosmetykach Bioelixire należy:

  • Olejek arganowy – jeden z najcenniejszych olei świata, wyśmienicie chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi oraz nadaje im jedwabistą gładkość. 
  • Jedwab – niezwykle popularny składnik kosmetyków do włosów, który nawilża i odżywia włosy, mimo nawet najintensywniejszego zniszczenia. Wspaniale sprawdza się on również w przypadku rozdwojonych końcówek, nadając im zdrowy wygląd.
  • Olejek jojoba – bogaty w witaminy olej, który doskonale odżywia włosy oraz nadaje im zdrowy blask, nawet w przypadku intensywnego wysuszenia. Pomaga on również w przypadku łupieżu oraz wykazuje działanie przeciwgrzybicze.

Bez względu na to w jakim stanie znajdują się włosy kosmetyki Bioelixire stanowią prawdziwy magiczny leczniczy eliksir, który przynosi ulgę nawet w przypadku bardzo mocnego zniszczenia, bez ścinania włosów i spędzania wielu godzin w salonie fryzjerskim.