Cerave krem do twarzy SPF 25 jako podstawa całorocznej pielęgnacji

cerave krem do twarzy spf

W całorocznej pielęgnacji skóry twarzy nie powinno zabraknąć kremów nawilżających, posiadających filtr ochronny. Rutyna pielęgnacyjna bogata w produkty nawilżające, w których składzie znajdują się także filtry, gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry, który połączony jest z ochroną przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Cerave krem nawilżający do twarzy SPF 25 to doskonała propozycja dla każdego typu cery, nawet tego skłonnego do podrażnień i alergii. Skuteczny krem ochronny nie musi kosztować majątku, by spełniał swoje podstawowe funkcje i wpływał niezwykle korzystnie na stan naszej cery. 

Dlaczego warto używać krem z SPF?

Błędnym przekonaniem jest to, że kremy z filtrem ochronnym powinno stosować się tylko w okresie letnim, kiedy słońce mocno oddziałuje na skórę. Nie od dziś wiadomo, że skóra niepotraktowana kremem z filtrem narażona jest na poparzenia oraz wystąpienie nieestetycznych przebarwień, które są niemalże niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami. By temu zapobiec, warto swoją kosmetyczkę uzupełnić o krem nawilżający bogaty w filtry ochronne. Nawet w porze zimowej skóra narażona jest na destrukcyjne działanie promieni słonecznych, które przy niskich temperaturach mogą być bardzo silne i szkodliwe. Skóra potraktowana nawilżającym kremem Cerave z SPF 25 odwdzięczy się nienagannym wyglądem i niesamowitym efektem odżywienia. Cerave krem do twarzy spf warto zakupić w drogerii internetowej ze względu na korzystną cenę – sprawdź tu https://byhealth.pl/cerave-nawilzajacy-krem-do-twarzy-spf-25.

Jak stosować krem nawilżający z filtrem SPF 25?

Aby skóra zyskała solidną dawkę nawilżenia, która idzie w parze z ochroną przed czynnikami zewnętrznymi, należy traktować ja codziennie odpowiednią dawką składników odżywczych. Nawilżający krem z SPF powinien być stosowany każdego ranka, ale sprawdzi się również wieczorem w połączeniu z innymi produktami pielęgnacyjnymi. Cerave krem do twarzy SPF 25 w swoim składzie zawiera drogocenne składniki, odpowiedzialne za perfekcyjny stan skóry. Wśród nich znajdują się:

  • Witamina B3, wykazująca działanie kojące,
  • Kwas hialuronowy, odpowiedzialny za nawodnienie skóry,
  • Ceramidy, które wspomagają odbudowę naturalnej warstwy ochronnej naskórka.
cerave krem do twarzy spf

Cerave krem do twarzy z SPF a makijaż

Krem nawilżający to doskonała podstawa każdego makijażu, zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Tylko dobrze nawilżona skóra, zabezpieczona filtrem ochronnym gwarantuje nam ładny i świeży wygląd makijażu. Krem Cerave może być używany pod ciężkie podkłady kryjące, które cechują się suchą konsystencją i niekiedy zawierają w swoim składzie wysuszające składniki. Nie powoduje warzenia podkładu oraz nadmiernego wyświecania w ciągu dnia.