Jak łączyć pielęgnację domową z profesjonalną pielęgnacją włosów?


Aby wypracować odpowiedni sposób pielęgnowania włosów trzeba uzbroić się w cierpliwość i zastosować wiele różnych produktów i systemów pielęgnacji. Na każde włosy lepiej działa coś innego, dlatego indywidualne podejście tak bardzo się tutaj sprawdza. Z reguły najlepszym wyjściem okazuje się łączenie dobrej pielęgnacji domowej na przykład systemem olaplex no 3 oraz profesjonalnej pielęgnacji w salonie fryzjerskim.

System Olaplex 3


System ten to jeden z najbardziej znanych do pielęgnacji włosów w salonach profesjonalnych oraz w domu. W jego skład wchodzą świetnej jakości kosmetyki, które naprawdę robią prawdziwą magię na włosach. Odbudowują ich strukturę i sprawiają, że włosy stają się jedwabiste i świetnie odżywione, po prostu wyglądają na bardzo zdrowe i takie są.

Pielęgnacja w salonie


Raz na kilka tygodni warto wybrać się na profesjonalną pielęgnację włosów do salonu fryzjerskiego. To właśnie tam można skorzystać z tak zwanych kosmetyków fryzjerskich, które mają naprawdę bardzo dobre składy i świetnie współpracują z włosami. Jeżeli przez kilka miesięcy właśnie w taki kompleksowy sposób będzie się dało o swoje włosy, można spodziewać się. Włosy będą dużo szybciej rosły i przestaną się łamać, odzyskają jedwabisty wygląd na całej długości i będą miękkie w dotyku. Takie włosy stają się prawdziwą ozdobą dla każdej kobiety. Warto być cierpliwym i zawalczyć o swoje piękne włosy, łącząc profesjonalną pielęgnację lub z salonu fryzjerskiego z działaniami w domu. Dzięki temu efekt można osiągnąć szybciej i z pewnością będzie on bardziej spektakularny.