Jaki kuferek na kosmetyki wybrać?

kuferek na kosmetyki

Porozrzucane bez ładu i składu kosmetyki przysparzają Ci problemów? Walczysz z uporczywymi plamami po rozlanych podkładach? Czas na kuferek na kosmetyki. Pomoże on uporządkować Twoje produkty raz na zawsze. Wybór odpowiedniego produktu zwiększy komfort podczas robienia makijażu.

Dlaczego warto?

Kuferek na kosmetyki to proste i tanie rozwiązanie problemów z bałaganem w akcesoriach i produktach do malowania. Dodatkowym atutem jest to, że dobrze rozplanowane produkty zajmują w nim mało miejsca. Sam kuferek na kosmetyki jest poręczny, dzięki przymocowanej rączce, więc można go zabierać nawet w podróż, bez konieczności pakowania go do walizki

Na co zwrócić uwagę?

kuferek na kosmetyki

Wybierając kuferek należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Sugerowanie się tylko ceną nie będzie dobrym pomysłem. Dobry kuferek na kosmetyki powinien:

  • zawierać główną komorę oraz kilka dodatkowych szuflad;
  • być solidnie wykonany, zawierać dobrze spasowane elementy;
  • być zamykany na zatrzaski;
  • otwierać się w dwie strony;
  • być wyścielony ciemnym materiałem, z którego prościej usunąć zabrudzenia.

Kuferek w formie walizki

Dobrą opcją jest też zakup kuferka na kosmetyki w formie walizki. Posiadając dużą ilość akcesoriów i produktów, można w łatwy sposób przenosić je z miejsca na miejsce. Umożliwia to teleskopowa rączka i obrotowe kółka. Walizka jako kuferek na kosmetyki jest niezwykle pojemna, a na dodatek estetyczna, więc prezentuje się niebanalnie. Warto postawić na oryginalne kolory, np. złoto, albo róż. Co ciekawe, taki kuferek na kosmetyki podzielony jest często na dwie główne części, które mogą funkcjonować razem jako jeden duży element lub oddzielnie – jako dwa mniejsze.