Kosmetyki do włosów Eleven Australia nareszcie dostępne w Polsce!


Eleven Australia to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków do włosów w Australii. Teraz dostępna jest także w Polsce w dobrych sklepach i salonach fryzjerskich!

Eleven Australia – kosmetyki stworzone przez profesjonalistów
Eleven Australia to marka, która powstała przy współpracy z dwoma australijskimi ikonami – to Joey Scandizzo, który jest popularnym stylistą fryzur, a także Andrew O’Toole – sławny fotograf.

Dzięki wsparciu profesjonalistów, którzy na co dzień stykają się z tematyką stylizacji fryzur, powstały produkty, które odpowiadają najbardziej wymagającym użytkownikom – zarówno pracownikom branży beauty, jak również każdemu, kto pragnie zadbać o swoje włosy.

Najpopularniejsze produkty Eleven Australia


Kosmetyki do włosów Eleven Australia to przeszło 30 zróżnicowanych produktów, które przeznaczone są dla każdego typu włosów. Wśród nich znajdują się:

MIRACLE HAIR TREATMENT – najpopularniejszy produkt marki Eleven Australia. Lekka, ale intensywnie działająca kuracja, która nawilża, wzmacnia, wygładza i chroni kosmyki. Doskonale nadaje się do każdego typu włosów.

Seria HYDRATE MY HAIR – seria kosmetyków nawilżających do włosów, które błyskawicznie poprawiają ich poziom nawilżenia, wzmacniają i nadają im miękkość i blask.

Seria REPAIR MY HAIR – specjalna kolekcja produktów przeznaczonych dla zniszczonych włosów wymagających intensywnej odbudowy. Zapewnia także skuteczną ochronę przed stylizacją na gorąco – lokówkami, prostownicami, korzystaniem z suszarki.