Kosmetyki z natury – purles 126


Kosmetyki to drobny luksus, na który kobiety lubią sobie pozwalać. Nic tak nie relaksuje i odpręża, jak zastosowanie na swoje ciało żelów, balsamów i kremów o ładnych roślinnych lub owocowych zapachach. Towarzysząca przez cały dzień mgiełka o delikatnym zapachu jest przyjemna dla właściciela oraz otoczenia.

Kremy do twarzy

Nie każda kobieta lubi krem do twarzy o intensywnym zapachu. Większym zainteresowaniem cieszą się raczej produkty bezzapachowe lub o bardzo delikatnej, roślinnej nucie. Krem ma natomiast spełniać kilka podstawowych funkcji: nawilżać, odżywiać, regenerować i dodawać blasku poszarzałej skórze. Purles 126 to seria kosmetyków, które bazują na naturalnych i roślinnych dodatkach. Nowoczesne technologie sprawiają również, że zastosowane specjalne składniki mają działanie przeciwzmarszczkowe. Większość kremów opiera swoją siłę na mocy ziół, owoców i innych produktów występujących naturalnie w przyrodzie, jak na przykład gliceryna.

Balsamy i żele

Preparaty do pielęgnacji całego ciała mogą już zdecydowanie mieć bardziej intensywne zapachy. Nic tak z rana nie pobudza, jak żel o zapachu cytrusów z dodatkiem mięty. Dużym zainteresowaniem cieszą się balsamy o zapachu wanilii, czekolady, orzechów i miodu, które mimo że dość słodkie, to jednak po wklepaniu w skórę nie są już tak intensywne. Zawierają niewielkie ilości substancji zapachowych, a często jest to po prostu naturalny olejek, który posiada w sobie moc odżywczych właściwości. Tak skomponowane kosmetyki purles 126 są prawdziwym SPA dla każdej kobiety.