Podkład Bourjois – sekret nieskazitelnej skóry Paryżanek


Kobiety znad Loary wiedzą, jak zawsze wyglądać dobrze. Nie są szczególnie wystrojone, mocny makijaż zostawiają na naprawdę wielkie wyjścia, a ich ulubionym kolorem jest czerń. Mimo to każdego dnia zachwycają swoim pięknem. Idealna cera jest jednym z wyznaczników paryskiego szyku.

Idealnie gładka cera znakiem rozpoznawczym Paryżanek

Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że Francuzki mają nieskazitelną cerę. Bardzo często palą papierosy, na śniadanie zjadają pszennego croissanta, nie przesypiają nocy… Otóż Paryżanki wiedzą, jakich kosmetyków używać, aby cera wyglądała zawsze promiennie i świeżo.

Po pierwsze Francuzki dbają o odpowiednią ochronę przed promieniami słonecznymi. Używając, na przykład fluidu, zwracają uwagę uwagę na filtry UV. Podkład bourjois Paris, uwielbiany przez nie, zawiera filtr 20 SPF lub 10 SPF. Co więcej, cenią Bourjois za wielogodzinne utrzymywanie się na skórze, a także za dobre krycie niedoskonałości czy opuchlizny pod oczami po wczorajszej imprezie.

Jak dobrać podkład, aby wyglądać jak Francuzki?

Kobiety z innych krajów świata od lat głowią się, jak dorównać Francuzkom. Czytają książki o paryskim szyku, śledzą Paris Fasion Week, czy wreszcie kupują kosmetyki „made in France”. W kwestii kosmetyków muszą jednak pamiętać, że sam zakup to nie wszystko.

Paryżanki mają swoje sztuczki makijażowe. Oprócz stosowania rodzimych kosmetyków, znają tricki, jak je aplikować, by wyglądać korzystnie. I tak podkład bourjois aplikują najchętniej palcami, stroniąc od specjalnych gąbeczek do makijażu. Często też drobinę podkładu nakładają pod oczy, aby uniknąć konieczności stosowania specjalnych korektorów pod oczy. Efekty takich sztuczek są zwykle bardzo udane.