Przedłużanie paznokci akrylożelem


Trwały manicure to dziś must have prawie każdej kobiety. Piękne i zadbane paznokcie to jedno, ale każda pani marzy przede wszystkim o jak najbardziej trwałej stylizacji. Zapracowane i zabiegane kobiety nie mogą pozwolić sobie na codzienne robienie idealnego manicure. Idealnym rozwiązaniem jest zrobienie paznokci metodą hybrydową, żelową bądź akrylową, dzięki czemu stylizacja jest trwała nawet do trzech tygodni.

Żel i akryl w jednym – czy to w ogóle możliwe?

Jedne kobiety wolą pracować metodą hybrydowego zdobienia paznokci, inne wolą żele, jeszcze inne akryle. Powstała jednak innowacja, która łączy w sobie dwie metody: żelową i akrylową. Flexy gel zestaw wydobywa z tych dwóch metod to, co najlepsze. Co konkretnie to oznacza? Przede wszystkim największą trwałość paznokcia. To właśnie akryl zapewnia tę odporność, jednak jego największym jego minusem jest szybkie zastyganie. Flexy gel elisium utwardza się pod lampą. Oznacza to, że można nim dowolnie długo i dokładnie budować paznokieć. Jest to niezwykle ważne szczególne dla osób, które nie zajmują się stylizacją w sposób profesjonalny, a robią to w domowym zaciszu na własny użytek.

Przedłużanie, uzupełnienie, modelowanie…

Akrylożel daje szerokie możliwości. Można nim przedłużyć złamane paznokcie, uzupełnić odrost i wymodelować płytkę. Produkt ten jest bardzo gęsty, więc jego nałożenie nie sprawia większego problemu. Można go również aplikować za pomocą szablonu lub formy. Stylizacja paznokci metodą akrylożelową trwa krócej i jest niezwykle trwała – to dwie największe jej zalety.