Szampon hair medic – rodzaje


Wypadanie włosów to powszechny problem, z którym zmaga się na co dzień naprawdę wiele osób. Nie musimy jednak uciekać się do mało atrakcyjnych „pożyczek” czy nierozstawania się z nakryciami głowy. Jeżeli nasze włosy zaczynają zauważalnie się przerzedzać, jest to najlepszy moment na pojęcie kuracji. Jakie produkty są skutecznym remedium na kłopoty z wypadającymi włosami? Zapraszamy do lektury poniższego tekstu!

Hair Medic Shampoo RS

Szampon RS firmy Hair Medic to sprawdzony i skuteczny sposób na walkę z wypadającymi włosami. Jego regularne stosowanie przyniesie nam dużo korzyści i sprawi, że nasze włosy staną się na powrót gęste i grube. RS Hair Medic Shampoo jest naturalnym produktem, wolnym od parabenów, dzięki czemu nie podrażnia skóry głowy i może być stosowany również przez osoby zmagające się z problemami dermatologicznymi np. atopowym zapaleniem skóry. Szampon przeznaczony jest do codziennego użytku. Stymuluje porost nowych włosów i zapobiega wypadaniu starych.

Szampon Hair Medic organiczny

Produkt ten w niezwykły sposób przygotuje skórę naszej głowy na kurację zapobiegającą wypadaniu włosów przy pomocy odżywki Hair Medic. Szampon redukuje sebum oraz łupież czy swędzenie, przywracając skórze głowy prawidłowe pH. Stosowany przez długotrwały okres sprawi, że nowe włosy pojawią się na naszej głowie już w okolicach 3 tygodnia. Produkt odżywia włosy i nadaje im większą objętość.