Tradycja farbowania włosów


Dbanie o siebie wymaga wiele czasu, pieniędzy, czasem nawet nerwów. Wszystko po to, aby nadążyć za obowiązującymi trendami i w wielu przypadkach zatuszować zmiany zachodzące z wiekiem. Kobiety, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty udają się do salonów kosmetycznych lub specjalnych klinik, a wraz z tym wydają niemałe sumy pieniędzy.

Sprawdzone kosmetyki do włosów

Na szczęście istnieją alternatywy do takiego sposobu dbania o siebie. W tym od 1909 roku pomaga francuska marka kosmetyczna L’OREAL Paris, dostępna w ofercie sklepu Lavandin. W jej ofercie znajdują się kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, które niezmiennie od lat są obdarzone zaufaniem konsumentów. Produkty utrzymują się na jak najlepszym poziomie, a do tego są w bardzo dobrej cenie. Już w 1907 roku Eugène Schneller zaczął pracę nad bezpiecznym sposobem farbowania włosów na blond.

Nie chodziło bowiem tylko o to, jakich metod i farb użyć, ale również jak zapewnić pielęgnację włosów farbowanych. Takie włosy wymagają odżywienia, regeneracji i produktów, które sprawią, że będą miały głęboki odcień oraz blask. Między innymi tą misję postanowiła zrealizować linia Vitamino Color od L’OREAL Paris, która dzięki swoim artykułom zapewnia nieustanny blask oraz trwały i piękny kolor.

Efekt stosowania ich produktów utrzymuje się do 8 tygodni. Edycja została oparta na resweratrolu mającym za zadanie ochronę włosów koloryzowanych przed płowieniem zwłaszcza spowodowanym promieniami słonecznymi, a także przed pojawianiem się niechcianych refleksów.

Linia kosmetyków o sprawdzonej marce

W ofercie linii Vitamino Color znajdują się produkty takie jak szampon, odżywka i maska do włosów koloryzowanych i rozjaśnianych. Koncentrat chroniący kolor, wielofunkcyjny spray 10 w 1 oraz różne zestawy ochronne do włosów farbowanych.

Od początku istnienia firma była związana z produktami do farbowania włosów i stało się to jej znakiem rozpoznawczym. Gama Vitamino Color to przedłużenie pięknej tradycji marki, która ciągle wprowadza innowacje dla dobra konsumentów.