Wszechstronny żel bambusowy g-synergie do pielęgnacji ciała

żel bambusowy g synergie

Pielęgnacja skóry zapewnia odpowiednią sprężystość, napięcie i naturalny, ładny wygląd. W obecnych trendach kosmetycznych dominują naturalne produkty, które zawierają w sobie składniki z bambusa. Składniki te dostarczają skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz odżywienia, działają przeciwzapalnie oraz silnie łagodząco. Poprawiają one koloryt skóry, co jest widoczne przy regularnym stosowaniu danego produktu.

Uniwersalny kosmetyk do włosów, skóry i twarzy

Żel bambusowy g-synergie jest to wysokiej jakości produkt kosmetyczny, który posiada naturalny skład. Jest to uniwersalny kosmetyk, który można stosować na włosy, skórę i twarz. Jest on bogaty między innymi w krzemionkę, aminokwasy oraz minerały, które mają dobroczynny wpływ na kondycję skóry, włosów oraz paznokci. Charakteryzuje się on właściwościami łagodzącymi podrażnienia. Działa on także przeciwzapalnie. Można go stosować w wielu sytuacjach, między innymi po zabiegach pielęgnacyjnych, peelingu, depilacji oraz przy nadmiernym wysuszeniu skóry. Wyżej wymieniony kosmetyk może być stosowany jako:

żel bambusowy g synergie
  • produkt do wygładzania niesfornych kosmyków i włosów,
  • balsam nawilżający do całego ciała,
  • produkt do demakijażu oczu i twarzy,
  • krem po opalaniu, który nawilża i łagodzi,
  • baza pod profesjonalny makijaż.

Produkt, w składzie którego znajduje się odżywczy bambus

Wysokiej jakości produkt kosmetyczny ma szerokie zastosowanie. Można go używać o każdej porze roku. Przydaje się on w lecie podczas nadmiernego wysuszenia skóry jak i również w zimie. Doskonale nawilża i natłuszcza on ręce, dzięki czemu po silnym mrozie są one chronione przed podrażnieniem i nie są narażone na pękanie oraz pieczenie. Można go stosować także do kąpieli jak i również sprawdza się podczas demakijażu.