Lakiery hybrydowe Neo Nail to sposób na szybka i trwałą stylizację paznokci

manicure

Lakiery hybrydowe na paznokciach od kilku lat cieszą się nie malejącym powodzeniem. Ich zaletą jest nie tylko trwałość (mogą utrzymywać się nawet ponad dwa tygodnie), ale także to, że są bardziej błyszczące od lakierów tradycyjnych. Zachęca także bogata paleta barw.

noe nail hybrydowe

lakiery hybrydowe neo nail dostępne w sklepie Lavandin

Hybryda- dla kogo?

Na pytanie dla kogo odpowiednie są paznokcie hybrydowe, jest jedna odpowiedź. Dla każdego! Lakiery hybrydowe Neo Nail są potwierdzeniem tego twierdzenia.

Stanowią one lakiery, najczęściej spotykane w salonach kosmetycznych, ale nie tylko. Równie często wybierane są przez osoby, które same, we własnych domach wykonują tego rodzaju stylizację, dla siebie i bliskich. Lakiery Neo Nail charakteryzują się formułą, gwarantującą najlepszą i ułatwiającą aplikację konsystencją. Naprawdę nawet niewprawiona manikiurzystka może je stosować bo nawet jeśli długo go aplikujesz, lakier nie spływa i nie zalewa skórek. Dodatkowo kształt pędzelka dopasowuje się do kształtu paznokcia.

Lakiery hybrydowe Neo Nail mają jeszcze jedną zaletę- obłdna paleta barw! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zrobić hybrydę w domu?

Dzięki lakierom hybrydowym Neo Nail wykonanie stylizacji samodzielnie w domu stało się możliwe!
Wystarczy zaopatrzyć się w:

  • frezarka- w sklepach można znaleźć już od kilkudziesięciu złotych, frezarka jednak nie jest konieczna, wystarczą patyczki do odsuwania skórek i cążki
  • lampka UV- tutaj też można zdecydować się na opcję za parędziesiąt złotych
  • odtłuszczacz, prymer, pilnik, polerka
  • zestaw lakierów hybrydowych czyli: baza, kolor i top
  • dodatki do zdobień jeśli chcemy

Jeśli mamy już wszystko wystarczy, przygotować paznokieć usuwając skórki, nadając mu kształt pilnikiem i delikatnie matowiąc polerką. Odtłuszczamy i nakładamy prymer. Następnie nakładamy bazę i utwardzamy w lampce, później kolor i utwardzanie, ewentualne zdobienia, następnie top i ostateczne utwardzenie. Na koniec przemywamy paznokieć odtłuszczaczem i gotowe.