Przedłużane rzęsy – czy warto?


Rzęsy tak samo jak brwi są doskonałą oprawą oka, dlatego wiele Pań decyduje się na ich upiększenie. W drogeriach kosmetycznych można znaleźć wiele preparatów na porost i zagęszczenie rzęs, nie mniej jednak nie można spodziewać się spektakularnych efektów, jak z natury mamy liche rzęsy. Co robić? Dobrym rozwiązaniem, które teraz jest bardzo popularne jest przedłużanie rzęs. 

Czy warto zdecydować się na przedłużanie rzęs?

Kiedy przedłużanie rzęs ma sens i jak o nie zadbać? Na taki zabieg decydują się przeważnie kobiety, które mają z natury rzadkie i krótkie rzęsy, dzięki temu oko wygląda dużo lepiej, co więcej można zaoszczędzić kilka minut podczas porannego szykowania się do pracy. Obecnie można spotkać różne metody przedłużania rzęs 1:1, 2:1, 3D itp. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć możemy przedłużać rzęsy wybraną metodą. Niektóre kobiety cenią sobie naturalność, inne marzą o długich i podkręconych rzęsach, które już na pierwszy rzut oka wyglądają na doczepione. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

Gdzie wykonać przedłużanie rzęs?

Jeżeli zastanawiamy się nad przedłużeniem rzęs, warto wybrać salon w którym znajdują się specjaliści i dobrze wykonają swoją pracę. Niestety stylistką rzęs można zostać zaledwie po jednym kursie. Takie jak te przedłużanie rzęs w Warszawie można wykonać w wielu salonach urody, jednak nie każdy będzie oferował usług na najwyższym poziomie. To dlatego zawsze przed tym, jak wybierzemy się w nowe miejsce, warto czytać opinie klientek, które są najlepszym źródłem wiedzy na temat danego salonu.