Jak często trzeba powtarzać depilację laserową?


Depilacja laserowa w chwili obecnej jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się owłosienia. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że satysfakcjonujące wyniki można zauważyć dopiero po kilku zabiegach. 

O czym należy pamiętać?

Depilacja laserowa w Warszawie powinna być wykonywana w odstępach minimum 4 tygodnie. Aby na jednym obszarze ciała uzyskać idealnie gładką skórę trzeba wykonać około 4-5 zabiegów. Przed i po zabiegu nie można opalać skóry, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnych dla oka przebarwień. Z praktycznego punktu widzenia osoby, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa depilacji laserowej na zabieg powinny zapisać się jesienią albo zimą. W sezonie letnim zdecydowanie trudniej jest usunąć skórę przed promieniami słonecznymi. 

Cykl zabiegów

Sporą zaletą depilacji laserowe w Warszawie jest to, że poszczególne cykle można rozdzielić w dogodnym dla siebie czasie. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że dwa zabiegi można wykonać w jednym roku, a dwa kolejne w następnym. 

Jak często trzeba powtarzać depilację laserową?

Laser jak powszechnie wiadomo skupia się jedynie na włosach, które są w określonej fazie wzrostu. Niestety każdy z naszych włosków rośnie w nieco innym czasie i tempie, dlatego też niezbędne jest wykonanie kilku zabiegu w różnych odstępach czasu. Liczba zabiegów zależy nie tylko od klasy danego sprzętu, ale również od samego owłosienia. Najlepsze efekty widoczne są u osób, które mogą pochwalić się grubymi i czarnymi włoskami. To właśnie w takim przypadku depilacja laserowa w Warszawie przyniesie najlepsze wyniki.