Oczyszczanie skóry po zimie

Zima, jak żadna inna pora roku, zmienia wygląd naszej skóry. Brak promieni słonecznych, ciągłe używane tłustych kremów oraz nadmierne pocenie związane z duża liczbą ubrań sprawiają, że na tzw. przednówku skóra twarzy nie wygląda najlepiej. Nawarstwione, martwe komórki odbierają jej blasku, co jest zauważalne nie tylko przez same kobiety, ale również otoczenie.

Na kłopoty- mikrodermabrazja

Nadmierne gromadzenie naskórka to jedno z działań obronnych skóry. Kilka lub też kilkanaście warstw zbędnego naskórka pozwala na ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jednak budzące się do świata życie nie wymaga już takiej izolacji.

zabieg mikrodembrazji

Przed pierwszymi promieniami słońca warto udać się więc do gabinetu kosmetycznego, by doprowadzić skórę do ładnego wyglądu. Zabieg mikrodermabrazji: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/mikrodermabrazja pozwoli na bezbolesne usunięcie martwych komórek, a także poprawę kolorytu skóry.

Mikrodermabrazja- słów kilka o działaniu

W zabiegu mikrodermabrazji za najważniejszy proces uznać można wytwarzanie przez specjalną głowicę podciśnienia. Uwalniane w tym momencie mikrokryształki powodują złuszczenie nadmiaru komórek, a także stymulują skórę do rozpoczęcia procesów wzrostowych.

Zwiększenie liczby mitoz (podziałów komórkowych) pozwala na uzyskanie promiennego wyglądu skóry za małe pieniądze.