Czy jestem gotowy na kolczyk?


Na ogół bywa tak, że to rodzice podejmują decyzję za swoje córki o tym, iż przebiją im uszy. W zdecydowanej większości takie przebicie ucha odbywa się ok. pierwszego roku życia. Poniekąd „winne” jest temu to, że przebicia w przypadku tak małych dzieci, zdecydowanie szybciej się goją. Ale jak wiadomo, piercinguje się nie tylko klasycznie ucho, ale wiele innych miejsc. Niby to fajnie wygląda, ale wiele osób ma wątpliwości, czy taka ozdoba faktycznie jest dla nich. Rozwiązaniem ich dylematu może być fake septum.

Fake kolczyk do nosa i nie tylko


Mając na myśli taką ozdobę, do głowy powinien przyjść fake kolczyk do nosa, który nie wymaga żadnego przebicia. Dana osoba udaje się do piercera, który wręcza jej kolczyk do nosa fake i tyle. Ewentualnie może on pokazać jak taki kolczyk tylko założyć, aby pewnie stał w jednym miejscu. Co więcej, septum fake można zakupić samodzielnie, bez konieczności wizyty w salonie. Są to bowiem produkty, które można zakupić w specjalnych sklepach internetowych prosto z dostawą do domu.

Dojrzewanie do decyzji


Fake kolczyk do nosa, który nie wymaga wykonywania żadnej rany, to dobra alternatywa dla tych osób, które chciałyby rozwiązać swój dylemat odnośnie takiej właśnie ozdoby. Nosząc takie fake kolczyki do nosa będą one mogły odpowiedzieć sobie na pytanie, czy taka forma piercingu faktycznie jest dla nich stworzona, czy też nie. Nie ma co przyspieszać decyzji o przebiciu, jeżeli ktoś faktycznie ma wątpliwości. Tym bardziej że dostępny jest fake piercing do nosa.