Skuteczność depilacji Epilfree


W ostatnich latach szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja Epilfree w Warszawie. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ w dzisiejszych czasach każdy chce poprawić swój wygląd, na tyle ile to możliwe. 

Redukcja owłosienia

Dla kobiet owłosienie jest dużym problemem, ponieważ wywołuje poważny dyskomfort. Regularne golenie nie przynosi efektów, ponieważ włoski cały czas odrastają, a zabiegi laserowe nie są skuteczne w przypadku włosów blond oraz rudych. Depilacja Epilfree jest rozwiązaniem tego problemu, ponieważ jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów trwałego zredukowania owłosienia. Preparat ma w składzie tylko naturalne składniki, dlatego nawet alergicy mogą go stosować. Receptura Epilfree została opracowana przez dr. Joela Konisa, który jest doświadczonym naukowcem i zna się najlepiej na kosmetologii. 

Stworzenie Epilfree

Zaangażowanie doktora oraz jego ogromna wiedza przełożyły się na sukces i opracowanie składu Epilfree, czyli preparatu, który jest wybawieniem dla wielu osób. Podstawowy składnik aktywny kosmetyku to oczywiście wyciąg jaskółczego ziela, które jest spotykane niezwykle rzadko. Dzięki temu Epilfree ma właściwości opóźniające podział komórek w cebulce włosowej. To oznacza, że odrost następuje znacznie później. W składzie można także znaleźć wyciągi z rozmarynu oraz eukaliptusa. Na uwagę zasługuje także wyciąg z rabarbaru oraz lukrecji, która ma właściwości kojące i łagodzące. Epilfree powinno się nałożyć bezpośrednio po depilacji na skórę, póki są jeszcze otwarte pory. Takie działanie sprawi, że substancje aktywne przenikną głęboko w skórę i lepiej ją odżywią. Tempo wzrostu można ograniczyć nawet o 80%, dlatego powinno to zadowolić także najbardziej wymagające osoby. Produkt jest w pełni bezpieczny i przeszedł wszystkie testy, a do tego został zarejestrowany na terenie Unii Europejskiej oraz USA. Przed zabiegiem zaleca się wykonanie depilacji przy użyciu wosku lub pasty cukrowej. Lepiej nie stosować antyperspirantu kilka dni przed zabiegiem, ponieważ może to tylko dodatkowo podrażnić skórę.