Plastry Salvequick na problemy stóp

Stopy to część ciała bardzo podatna na uszkodzenia i różne bolesne problemy, ze względu na to, że poddawana jest ciągłym naciskom i działaniu czynników zewnętrznych. Chyba każdy chociaż raz w życiu zmagał się z problemem, jakim są odciski, otarcia czy wirus brodawczaka ludzkiego, odpowiedzialny za powstawanie kurzajek.

W aptekach, drogeriach czy sklepach internetowych dostać można plastry marki Salvequick, które są ratunkiem dla osób zmagających się z problemami stóp.

Plastry na odciski

plastry FootCare SalvequickWiele nie trzeba, by na nogach pojawiły się bolesne odciski. Czasem wystarczy dłuższa przechadzka w nowych butach, by na nogach pojawiły się bolesne pęcherze. Są one naprawdę bardzo uciążliwe i utrudniają chodzenie, dlatego już przy pierwszych ich objawach warto zastosować plastry na odciski. Nie tylko zmniejszają one ból w uszkodzonym miejscu, ale i znacznie ułatwiają proces gojenia się ranki.

Plastry na kurzajki

Spacer bosą nogą w miejscu publicznym czasem jest wszystkim, czego trzeba, by po pewnym czasie na nogach pojawiły się brzydkie kurzajki. Problematyczne zwłaszcza jest ich umiejscowienie na podeszwie stopy. Powoduje to spory dyskomfort i ból podczas chodzenia. Plastry na kurzajki ograniczają ich rozprzestrzeniania się po niezarażonej skórze, a jednocześnie przyczyniają się do ich zniknięcia. Są nasączone kwasem salicylowym i wystarczy kilka dni regularnego stosowania, by zauważyć efekty ich działania.