Suplementy – Iberogast

iberogast

Iberogast to skuteczny, ziołowy suplement, który zawiera w swoim składzie naturalne roślinne wyciągi. Lek ma za zadanie wspomaganie prawidłowej pracy przewodu pokarmowego oraz likwidowanie przykrych dolegliwości, między innymi objawów Zespołu Jelita Drażliwego oraz innych problemów trawiennych. Lek pomaga likwidować nieprzyjemne uczucie pełności w żołądku, a także uporczywe, trudne do usunięcia wzdęcia i gazy.

Składniki Iberogastu

W składzie suplementu znajdują się wyłącznie naturalne wyciągi: z liści melisy lekarskiej, z liści mięty pieprzowej, z owocu ostropestu, z owocu kminku, z kwiatu rumianku, z korzenia lukrecji, z owocu kminku, z ziela glistnika, z kwiatu rumianku, z korzenia arcydzięgla, z ziela ubiorka gorzkiego.

Działanie lecznicze suplementu

iberogastIberogast (https://www.strywald24.pl/iberogast-plyn-doustny-50ml.html) skutecznie zwalcza dokuczliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego – zapalenia śluzówki żołądka, podrażnienia i wrzody, bóle i skurcze w jamie brzusznej, objawy Zespołu Jelita Drażliwego, upośledzenie motoryki jelit.

Forma preparatu

Preparat ma formę płynu doustnego i podaje się go w kroplach, przed lub w trakcie posiłków. Działanie leku nastąpić powinno w czasie dwóch tygodni od rozpoczęcia przyjmowania, a jeśli takowe nie występuje, należy skonsultować się z lekarzem.

Właściwości Iberogastu

Wśród pozytywnych działań preparatu wymienić można jego właściwości przeciwutleniające, wiatropędne, przeciwzapalne i wiatropędne.